Konkursy

CYKLICZNY KONKURS FOTOGRAFICZNY NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – LISTOPAD
CYKLICZNY KONKURS FOTOGRAFICZNY NA NAJLEPSZE ZDJĘCIE MIESIĄCA – LISTOPAD

1 miejsce – Wspaniałe widowiskowe hale, łagodne górskie grzbiety, bujne lasy i dalekie panoramy to wszystko sprawia, że Gorce przyciągają turystów jak magnes o każdej porze roku. Nas urzekła fotografia przedstawiająca malowniczą trasę prowadzącą na najwyższy szczyt pasma – Turbacz i dlatego bez chwili zastanowienia postanowiliśmy przyznać jej pierwsze miejsce w naszym listopadowym zestawieniu.

2 miejsce ­– Aligatory, krokodyle, kajmany – już samo patrzenie na fotografie tych niezwykłych gadów potrafi przyprawić o gęsią skórkę. A co dopiero spotkać się z nimi oko w oko… Tym bardziej doceniamy autora zdjęcia za odwagę, który nie tylko zbliżył się do tego dzikiego zwierzęcia, ale jeszcze uwiecznił go z tak niezwykłej perspektywy.

3 miejsce – Kiedy niebo znajduje się nisko nad horyzontem i przybiera pomarańczową barwę, zawsze wygląda niezwykle tajemniczo i zarazem malowniczo. My szczególnie doceniamy zachowanie wysokiego kontrastu na zdjęciu oraz doskonale uchwycone na niebie subtelności z zakresu zarówno jasnych, jak i ciemnych tonów.

4 miejsce – Wyraz twarzy dziewczyny, przyjęta poza, ale też tło – wszystko zostało na tym zdjęciu świetnie dopasowane. Na pierwszy rzut oka nie można się oprzeć wrażeniu, że mamy do czynienia z zamieszkującą jeziora, rzeki i lasy nimfą. Gratulujemy świetnego ujęcia!

5 miejsce – Co znajduje się za tymi starymi, drewnianymi drzwiami? Też chcielibyśmy się dowiedzieć. Postawa dwóch młodych, dzielnych strażników dodatkowo podsyca naszą ciekawość. Na razie pozostają nam jednak tylko domysły.

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.