Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – GRUDZIEŃ 2021
1 miejsce

Często mówi się, że makrofotografia to kwestia perspektywy. A przejście na poziom makro jest niczym wejście do obcego, przepięknego świata. Żywym świadectwem tego jest to, co widzimy na zdjęciu. Storczyk pokazany w bardzo dużym zbliżeniu urzeka intensywnością kolorów, a jednocześnie delikatnością. Uważni z pewnością zauważą, w jak ciekawy kształt ułożyły się płatki i to, co przy odrobinie wyobraźni można między nimi dostrzec.

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – GRUDZIEŃ 2021

2 miejsce

Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, magiczny. Nie mogło więc w naszym zestawieniu najlepszych fotografii grudniowych zabraknąć akcentu świątecznego. W odpowiedni nastrój do świętowania wprowadza nas oświetlenie, które na tym zdjęciu gra pierwsze skrzypce. Gratulujemy wspaniałego, klimatycznego ujęcia!

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – GRUDZIEŃ 2021

3 miejsce

Zimowe pejzaże zapierają dech w piersiach. Trzeba jednak umieć wydobyć ich piękno, przyjmując odpowiednią perspektywę i z wyczuciem dobierając parametry sprzętu fotograficznego. Ta niełatwa sztuka udała się autorowi tego zdjęcia. Zamrożone gałęzie drzew, ośnieżone pola i przecinająca je droga razem tworzą ciekawy, kojący widok.

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – GRUDZIEŃ 2021

4 miejsce

A co mamy na tym zdjęciu? Oczywiście świąteczne wypieki! Samo wykrawanie, pieczenie i dekorowanie ciasteczek to wielka frajda, zwłaszcza dla dzieci. Musimy przyznać, że te choinki i gwiazdki leżące na tacce prezentują się wspaniale. Aż chciałoby się sięgnąć po jedną z nich!

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – GRUDZIEŃ 2021

5 miejsce

Rozgrywki sportowe zawsze dostarczają wielu emocji. To nie lada wyzwanie w takich chwilach w odpowiednim momencie nacisnąć spust migawki. Uchwycone emocje na twarzach trzech chłopców, którzy zasłaniają twarze przed uderzeniem piłki, a także te na twarzy bramkarza są bezcenne. Gratulujemy dobrego refleksu w trakcie fotografowania.

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – GRUDZIEŃ 2021

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.