Konkursy

CYKLICZNY KONKURS NA NAJLEPSZE ZDJĘCIA MIESIĄCA – KWIECIEŃ 2021
 

1 miejsce – Letni wypoczynek na łonie natury – tego nam potrzeba po wielu zimowych miesiącach spędzonych w czterech ścianach. Brzegi rzek, jezior czy innych akwenów to idealne miejsca na taki wypoczynek. Relaks na drewnianym pomoście z widokiem na porośnięte trawą brzegi to bez wątpienia cudowny pomysł na spędzenie wolnego czasu. Z pewnością takie chwile warto zachować w pamięci na dłużej!

2 miejsce Widok na góry zawsze zapiera dech w piersiach. Zwłaszcza gdy są tak okazałe jak na tym ujęciu. Ośnieżone górskie szczyty tworzą tu ciekawy kontrast dla zabudowań położonych w dolinach wśród z rzadka rosnących drzew. To przepiękny krajobraz godny uwiecznienia nie tylko okiem aparatu, ale również pędzlem malarza czy piórem pisarza. Podziwiamy i zazdrościmy mieszkańcom takich cudownych widoków!

3 miejsce – Mosty od zawsze były obiektem zainteresowania ludzi, głównie ze względów militarnych oraz gospodarczych. Te z przęsłami łukowymi oprócz zalet konstrukcyjnych są też niezwykle efektowne. Widoczna na pierwszy rzut oka powtarzalność elementów konstrukcyjnych daje efekt pięknego tła, a kolorystyka ujęcia tworzy ciekawy klimat. Spacerująca na pierwszym planie para dodatkowo stanowi mocny punkt w kadrze.

4 miejsce – Obserwowanie małych dzieci w trakcie ich zabaw bywa bardzo interesujące. Nasze pociechy mają bowiem tę niezwykłą umiejętność interesowania się przedmiotami, na które my, dorośli, często nie zwracamy nawet uwagi. Zdjęcie siedzącego przy oknie i przyglądającego się w pełnym skupieniu kolorowym piłeczkom dziecka jest tego najlepszym przykładem. Dziękujemy za to wesołe ujęcie.

5 miejsce Flaga to obok godła nasz najważniejszy symbol narodowy. Szacunek można jej oddawać na wiele różnych sposobów: wywieszając ją na balkonie, w oknach, na budynkach państwowych. Ujęcie przedstawiające skok ze spadochronem z flagą Polski idealnie wpisuje się w święta pierwszych dni maja, kiedy w sposób szczególny podkreślamy naszą przynależność narodową.


PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.