Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – czerwiec
Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – czerwiec

1 miejsce – Wolność, swoboda przemieszczania się, szybkość – to kilka z wielu powodów, dla których pasja związana z jazdą motocyklem raz zaszczepiona – nie umiera nigdy. A bardzo często miłość do motocyklu zaczyna się już od najmłodszych lat, zwłaszcza gdy w rodzinie jest już miłośnik jednośladów. Czy to zdjęcie po latach będzie świadectwem rodzącej się pasji na całe życie? Czas pokaże. Jedno jest jednak pewne – to fenomenalne ujęcie zasłużyło, by zapisać się na liście najlepszych zdjęć miesiąca w naszym konkursie.

2 miejsce – Dziecko i pies – duet doskonały? Zdecydowanie TAK! Niezwykła, niewidzialna więź łącząca zwierzę z dzieckiem została tutaj doskonale uchwycona. Wesołe zdjęcie dziewczynki i jej kompana przypadło nam do gustu, bo czy może być coś piękniejszego niż fotka z najlepszym przyjacielem?

 

3 miejsce – O fotografii można powiedzieć, że jest udana wtedy, kiedy jest wynikiem głębszej refleksji, przemyśleń. A nas prezentowane zdjęcie przekonuje swoim autentyzmem, prostą kompozycją i wieloznacznością zawartych treści. Kolorystyka zdjęcia i postać nieco zamyślonego mężczyzny na brzegu sprawia, że ujęcie jest bardzo klimatyczne – pozwala na chwilę zatrzymania w świecie, w którym wszystko wokół pędzi jak szalone.

 

4 miejsce – Czy my aby przypadkiem nie znaleźliśmy się w jakiejś baśniowej krainie? Patrząc na zdjęcie trudno uwierzyć, że nie jest ono efektem pracy grafika komputerowego. Natura jednak niejednokrotnie udowodniła, że jest zdecydowanie najlepszym kreatorem na świecie. Tym zdjęciem po prostu trzeba podzielić się ze znajomymi!

 

5 miejsce – Fotografie mają tę niesamowitą zaletę, że dzięki wykorzystaniu cech optyki oraz odpowiednio dobranej perspektywie mogą nas bawić i jednocześnie zwodzić. Poniższe zdjęcie dobrze tego dowodzi. Wystarczą zaledwie trzy trójkątne i złączone ze sobą lustra, by odbijany obraz powielał się w nieskończoność. To pokazuje, jak wiele fascynujących rzeczy można zrobić z lustrem, a dzięki temu zobaczyć siebie z zupełnie innej perspektywy!

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.