Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – grudzień 2019
1 miejsce – W zależności od pory dnia to samo miejsce może wyglądać diametralnie różnie. W tym ujęciu naturalne światło gra pierwsze skrzypce i tworzy piękną kompozycję. Z pozoru zwykły krajobraz, dzięki ciekawej grze światła i cienia nabiera nowego, wyjątkowego charakteru. Podoba nam się ze względu na roztaczającą się aurę spokoju, beztroski, wyciszenia.

2 miejsce – Nadgryzione zębem czasu zabudowania, bujna, zielona roślinność, spomiędzy której wyłaniają się nieliczne zabudowania, a w tle turkusowe morze – wszystkie te elementy wspaniale ze sobą współgrają i sprawiają, że ujęcie wygląda jak z wakacyjnego katalogu. Choć możemy się jedynie domyślać, gdzie zdjęcie zostało zrobione, to z pewnością jest to wspaniałe miejsce na letni wypoczynek. Gratulujemy nie tylko ujęcia, ale też pobytu w tak pięknym miejscu. 

 

3 miejsce – Kolejne, bardzo ciekawe ujęcie, którego nie mogło zabraknąć w naszym zestawieniu najlepszych ujęć konkursowych. Pierwsze pytania, które nam się nasuwają to: jak on tam wszedł? Czego szukał? Czy coś wytropił? Dobrze, że właściciel psa podążył za swoim pupilem i uwiecznił ten moment. Żłobienia w drzewie stanowią wspaniałe tło dla bohatera naszego ujęcia, który najwyraźniej jest tak skupiony na swoich poszukiwaniach, że nie zwraca uwagi na to, co dzieje się wokół.

 

4 miejsce – Zamek Królewski w Budapeszcie, obowiązkowy punkt wycieczek po węgierskiej stolicy, naprawdę robi niesamowite wrażenie, zwłaszcza nocą. Poniższe zdjęcie to doskonała ilustracja tego stwierdzenia. Szczególnie na tle Mostu Łańcuchowego, który skądinąd jest nie bez powodu uznany za najpiękniejszy most na Dunaju. Piękna sceneria sama w sobie jednak nie decyduje o sukcesie, ważne są też umiejętności fotografującego. Te też doceniamy, bo są naprawdę na wysokim poziomie! 

 

5 miejsce – Rząd kolorowych kamienic to chyba jeden z najbardziej charakterystycznych zabudowań poznańskiego rynku. Ich wygląd jest sam w sobie ciekawym motywem na ujęcie, ale tym razem stanowi doskonale tło dla wielobarwnych balonów napełnianych helem. Kotki, rybki i różne postacie z bajek niczym duża, wielobarwna chmura prezentują się wspaniale na tle budynków. Z pewnością balony nie ujdą uwagi spacerującym po rynku dzieciom.

 

 

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.