Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – kwiecień 2020
1 miejsce Wiele osób uważa, że najpiękniejsze zdjęcia psów to te, które są robione z poziomu jego oczu. My nie będziemy polemizować z tą tezą. Psiak wydaje się być tak blisko, że prawie możemy go pogłaskać. Spokojne, zrelaksowane, wylegujące się na balkonie czy tarasie zwierzę to widok, który także nas wprawia w relaksacyjny nastrój i zachęca do odpoczynku.

2 miejsce Podniebne karkołomne manewry to widok, który dostarcza niesamowitych emocji. Móc posłuchać ryku silników, podziwiać finezję i precyzję pilotażu czy ciekawe efekty świetlne, które towarzyszą takim pokazom to bez wątpienia niezwykła frajda. Dziękujemy za ciekawe ujęcie, które dokumentuje ten wspaniały pokaz umiejętności pilota.

3 miejsce – Są takie zdjęcia, na które patrząc, można oniemieć z zachwytu i które trudno opisać słowami. To z pewnością do nich należy. Perspektywa, kolorystyka, ostrość, ujęcie tematu – wszystko na tym zdjęciu jest dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.

4 miejsce – „Niezapominajki to są kwiatki z bajki” – wabią kolorem, zapachem, intensywnością. Pamiętamy, że to także symbol pamięci, a 15 maja obchodzone jest nawet Święto Polskiej Niezapominajki. Nie sposób ominąć ich wzrokiem, zwłaszcza kiedy są tak ładnie zaprezentowane jak na tym ujęciu. Dzięki ukazaniu ich z bliska możemy dokładnie przyjrzeć się strukturze kwiatów, która w normalnych okolicznościach jest niedostrzegalna.

5 miejsce – Zdjęcie to potwierdza, jak wielką rolę odgrywa na zdjęciach światło. Ujęcia, które są robione tuż przed zachodem słońca, pozwalają uzyskać ciekawy efekt – przyciemnionej sylwetki, który tu został doskonale wyeksponowany. Bardzo ciekawie udało się podkreślić kontrast między ginącym w mroku krajobrazem a pięknym kolorem nieba. Gratulujemy pięknego ujęcia!

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.