Konkursy

Cykliczny konkurs na najlepsze zdjęcie miesiąca – styczeń 2020
1 miejsce – Fotografowanie biegnących zwierząt to prawdziwa sztuka. Autor ujęcia bez wątpienia sprostał temu zadaniu – nacisnął spust migawki wprost w idealnym momencie! Widać, że pupile lubią poszaleć w trakcie spacerów! Różowa gumowa piłka w pysku psa sprawia, że zdjęcie jest bardziej zabawne. Patrząc na to ujęcie trudno powstrzymać uśmiech na twarzy.

2 miejsce – Oglądanie świata przyrody z bardzo bliska to fascynujące doświadczenie. A ciekawe zdjęcia to te, które pozwalają dostrzec coś więcej. Fotografowanie mchu czy traw jest czymś wyjątkowym. Wygląda jak eksploracja obcej planety lub niesamowitej dżungli. W zależności od tego, jak mocno zbliżony zostanie obiektyw, maleńkie pędy mogą się stać nawet wysokimi drzewami! To pokazuje, co przy odrobinie wyobraźni można zrobić, kiedy fotografuje się na zewnątrz.

3 miejsce – Słonie, największe żyjące aktualnie na Ziemi zwierzęta lądowe, w Tajlandii uważane są za święte, przynoszące szczęście i dobrobyt. Możliwość choćby krótkiej przejażdżki to nie lada atrakcja, więc nie ma w tym nic dziwnego, że wielu chce jej doświadczyć. Fotografia na grzbiecie tego majestatycznego zwierzęcia to bez wątpienia unikatowa pamiątka na całe życie. Dziękujemy za to piękne ujęcie!

4 miejsce – Plaża to chyba jedno z ulubionych miejsc do robienia zdjęć latem. Sztuką jest jednak wykonać niebanalne ujęcia. Nam bardzo się podoba prezentowana fotografia ze względu na autentyczne emocje dziecka i jego naturalną postawę, którą udało się uwiecznić. Piasek rozproszony w powietrzu dodatkowo dodaje zdjęciu uroku.

5 miejsce – Tunele to stała część krajobrazu i pewnego rodzaju wyzwanie dla fotografa. Dają cały wachlarz różnych możliwości fotograficznych. Tunel może być tłem, rekwizytem lub elementem kompozycji. To także świetne miejsce do zabawy światłem, co widać bardzo wyraźnie na tym ujęciu. Czarno-biała kolorystyka zdjęcia potęguje to wrażenie.

PODOBAŁ CI SIĘ TEN ARTYKUŁ?

Więcej tego typu treści możesz otrzymywać jako pierwszy, wystarczy się zapisać, akceptując tym samym regulamin i politykę prywatności

Możesz wypisać się z subskrybcji w dowolnym momencie klikając w odpowiedni link znajdujący się w wiadomości email.
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Dostawa od 0,00 zł
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2017 Foto4u. All rights reserved.