Fotokubek ze zdjęciem na zamówienie

Wspaniałym prezentem dla najbliższych będą FotoKubki ze zdjęciem, które sprawią że wspólne picie kawy nigdy nie będzie już takie samo. Mogą Państwo zamówić kubki białe i kufle jak i kubki z kolorowym wnętrzem. Kreatywnym pomysłem są również Fotokubki magiczne - na których zdjęcie pojawia się dopiero pod wpływem temperatury. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalną ofertę - kubki ze zdjęciem dziecięce z uchwytami w kształcie zwierzątka, które z pewnością uszczęśliwią każdego malucha.

FotoKubki białe, latte, kufle

Kubki z kolorowym wnętrzem

FotoKubki magiczne

FotoKubki dziecięce

Kubki na zamówienie

W naszej standardowej ofercie dostępne są białe kubki na zamówienie w różnych kształtach i o różnej pojemności:
  • Kubki ze zdjęciem o pojemności 330 ml, 420 ml i 450 ml
  • Duże kufle o pojemności 660 ml
  • FotoKubki kibica z piłką w uchwycie
  • Białe filiżanki na duże espresso z podstawką
  • FotoKubki przeźroczyste, szronione
Wszystkie nasze kubki ze zdjęciem można spersonalizować i zamówić poprzez indywidualne konto, które stworzymy dla Ciebie po rejestracji w serwisie Foto4U.

FotoKubek z kolorowym wnętrzem

Ciekawym wyborem może być również FotoKubek z kolorowym wnętrzem. Dostępne są różne warianty kolorystyczne: czerwony, żółty, niebieski, czarny i zielony. Kubek ze zdjęciem z kolorowym wnętrzem dostępny jest również w wersji z jednym lub dwoma sercami jako ramki dla nadrukowanego zdjęcia.

Kubki ze zdjęciem z uchem zwierzątka

Dla najmłodszych polecamy zabawne i urocze kubki ze zdjęciem z uchem zwierzątka. Dostępne są następujące wzory do wyboru: piesek, zebra, małpka, delfin, wąż, krówka, kotek, myszka. FotoKubek z uchem zwierzątka z pewnością spodoba się każdemu dziecku i pobudzi jego wyobraźnie podczas codziennych posiłków.

FotoKubki magiczne

W naszej ofercie dostępny jest również magiczny kubek ze zdjęciem. Ten wyjątkowy FotoGadżet pokryty jest specjalną powłoką, która reaguje pod wpływem ciepła. Kiedy wlewamy gorącą wodę do FotoKubka magicznego, jego ciemna warstwa stopniowo blaknie tak, aby w efekcie finalnym odkryć zdjęcie, które nadrukowane jest pod spodem. Magiczne kubki na zamówienie to wspaniały pomysł na oryginalny prezent na każdą okazję.

Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2021 Foto4u. All rights reserved.