Fotokubek ze zdjęciem na zamówienie

Wspaniałym prezentem dla najbliższych będą FotoKubki ze zdjęciem, które sprawią że wspólne picie kawy nigdy nie będzie już takie samo. Mogą Państwo zamówić kubki białe i kufle jak i kubki z kolorowym wnętrzem. Kreatywnym pomysłem są również Fotokubki magiczne - na których zdjęcie pojawia się dopiero pod wpływem temperatury. Dla dzieci przygotowaliśmy specjalną ofertę - kubki ze zdjęciem dziecięce z uchwytami w kształcie zwierzątka, które z pewnością uszczęśliwią każdego malucha.

FotoKubki białe, latte, kufle

FotoKubki magiczne

FotoKubki z łyżeczką

Kubki z kolorowym wnętrzem

FotoKubki dziecięce

Kubki na zamówienie

W naszej standardowej ofercie dostępne są białe kubki na zamówienie w różnych kształtach i o różnej pojemności:
  • Kubki ze zdjęciem o pojemności 330 ml, 420 ml i 450 ml
  • Duże kufle o pojemności 660 ml
  • FotoKubki kibica z piłką w uchwycie
  • Białe filiżanki na duże espresso z podstawką
  • FotoKubki przeźroczyste, szronione
Wszystkie nasze kubki ze zdjęciem można spersonalizować i zamówić poprzez indywidualne konto, które stworzymy dla Ciebie po rejestracji w serwisie Foto4U.

FotoKubek z kolorowym wnętrzem

Ciekawym wyborem może być również FotoKubek z kolorowym wnętrzem. Dostępne są różne warianty kolorystyczne: czerwony, żółty, niebieski, czarny i zielony. Kubek ze zdjęciem z kolorowym wnętrzem dostępny jest również w wersji z jednym lub dwoma sercami jako ramki dla nadrukowanego zdjęcia.

Kubki ze zdjęciem z uchem zwierzątka

Dla najmłodszych polecamy zabawne i urocze kubki ze zdjęciem z uchem zwierzątka. Dostępne są następujące wzory do wyboru: piesek, zebra, małpka, delfin, wąż, krówka, kotek, myszka. FotoKubek z uchem zwierzątka z pewnością spodoba się każdemu dziecku i pobudzi jego wyobraźnie podczas codziennych posiłków.

FotoKubki magiczne

W naszej ofercie dostępny jest również magiczny kubek ze zdjęciem. Ten wyjątkowy FotoGadżet pokryty jest specjalną powłoką, która reaguje pod wpływem ciepła. Kiedy wlewamy gorącą wodę do FotoKubka magicznego, jego ciemna warstwa stopniowo blaknie tak, aby w efekcie finalnym odkryć zdjęcie, które nadrukowane jest pod spodem. Magiczne kubki na zamówienie to wspaniały pomysł na oryginalny prezent na każdą okazję.

Na jakich kubkach wykonywane są nadruki?

Nadruki są wykonywane na białych kubkach dostępnych w wielu kształtach oraz pojemnościach. Standardowe modele to naczynia o pojemności 330 ml, 420 ml i 450 ml. Kubki ze zdjęciem w naszej ofercie to również duże kubki na latte, modele z piłką lub zwierzętami w uchwycie (dla dzieci). Oferujemy także wyjątkowe kubki magiczne, które dopiero pod wpływem temperatury ukazują nadruk, a także modele z kolorowym wnętrzem, które wniosą nieco barwy do domu lub do firmy.

Jaka ma być rozdzielczość zdjęcia?

Jeśli chcesz być zadowolony z efektu, wybierz zdjęcie jak najwyższej jakości. Najlepiej sprawdzić wymiary nadruku fotokubka, by wiedzieć, jaka powinna być rozdzielczość fotografii. Fotokubki mają w większości powierzchnię zadruku 20x8 cm, którą należy dopasować do rozmiaru zdjęcia. Rozdzielczość pliku powinna wynosić 300 dpi, a rozmiar pliku w px można obliczyć ze wzoru: rozmiar zadruku w cm / 2,54 x 300 dpi, co we wspomnianym przypadku daje minimalną rozdzielczość pliku 2362x945 px.

Czy fotokubek może być myty w zmywarce?

Nasze kubki ze zdjęciem (poza kubkami magicznymi) mogą być myte w zmywarce oraz używane w kuchenkach mikrofalowych, poza modelami ze złotymi i srebrnymi elementami, które mogą się iskrzyć. Kubki magiczne powinny być myte ręcznie, podobnie jak modele emaliowane.

Czy nadruk nie wpływa na zdrowie spożywanych napojów?

Nadruk na kubkach jest wykonywany techniką sublimacyjną, która jest najbardziej trwałą metodą nanoszenia grafiki i zdjęć na ceramikę, w tym na kubki. Druk jest wykonywany specjalnym rodzajem atramentu w dokładnie opracowanej technice, dzięki czemu wnika w strukturę produktu i jest trwały. Kubki te są w pełni bezpieczne dla człowieka, nie wpływają na smak ani na zdrowie spożywanych napojów. Fotokubek zawiera nadruk na zewnętrznej części, przez co nie będzie on miał nigdy styczności z jego zawartością.

Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki zdjęć online, Foto Prezenty, FotoPlakaty, FotoObrazy na płótnie, FotoObrazy na płótnie w ramach, Zdjęcia w ramach, Zdjęcia na Szkle Akrylowym, Zdjęcia na Piance PVC, Zdjęcia na Alu Dibond, Zdjęcia na biurko na akrylu. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2024 Foto4u. All rights reserved.