Odbitki cyfrowe zdjęć - cennik

(wywoływanie na papierze błyszczącym lub matowym)
Format
0,25 zł
0,29 zł
0,34 zł
0,36 zł
0,38 zł
0,19 zł
   0,23 zł
   0,29 zł
   0,34 zł
   0,36 zł
   0,38 zł
   0,19 zł
0,37 zł
0,39 zł
0,43 zł
0,47 zł
0,48 zł
0,49 zł
0,59 zł
0,62 zł
0,63 zł
0,66 zł
0,68 zł
0,69 zł
1,88 zł
1,89 zł
1,93 zł
1,95 zł
1,97 zł
1,98 zł
Odbitki Kodak Paper
Odbitki na papierze Standard Fujicolor Crystal Archive
wysokie nasycenie kolorów
dobry kontrast
poprawne oddanie ostrości zdjęć
optymalna relacja jakości do ceny
wywołania zdjęć
(odbitki na papierze błyszczącym lub matowym)
Format
'
0,32 zł
0,33 zł
0,38 zł
0,43 zł
0,45 zł
0,48 zł
   0,32 zł
   0,33 zł
   0,38 zł
   0,43 zł
   0,45 zł
   0,48 zł
0,56 zł
0,58 zł
0,62 zł
0,66 zł
0,67 zł
0,68 zł
0,66 zł
0,68 zł
0,71 zł
0,73 zł
0,76 zł
0,78 zł
3,78 zł
3,79 zł
3,83 zł
3,85 zł
3,86 zł
3,88 zł
Odbitki Kodak Premier Professional Paper
Odbitki na papierze Premium Fujicolor HD Supreme
bardzo wysokie nasycenie kolorów
bardzo dobre oddanie czerni i szarości
wysoki kontrast odbitek
bardzo dobre oddanie ostrości zdjęć
najwyższa jakość zdjęć
grubszy papier niż w opcji Standard
Ceny dostaw
Przesyłka kurierska
14,88 zł
Dostawa do Paczkomatu    sprawdź »
17,85 zł
Opłata za otwarcie sesji
od 10 zdjęć
0,00 zł
do 9 zdjęć
3,98 zł
UPS
GLS
Punkty Odbioru
Paczkomat
W tym cenniku zebraliśmy aktualne ceny produktów oferowanych w naszym sklepie. Dbamy o to, by wszystkie odbitki zdjęć były dostępne w konkurencyjnych cenach. Jeśli chcesz skorzystać z promocji, koniecznie sprawdź odpowiednią zakładkę, a jeśli szukasz innych produktów, zapraszamy do poznania całej naszej oferty. Oferujemy wiele form płatności, dostawy oraz pomoc działu obsługi klienta - sam proces wywołania zdjęć także nie powinien sprawić ci trudności. W przypadku większych zamówień na odbitki online oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe, dlatego zastanów się nad tym, czy chcesz wywołać 50, 100, 200 sztuk, a może masz odbitki cyfrowe w ilości kilku tysięcy, które od lat czekają, aż umieścisz je w odpowiednich albumach?

Tylko profesjonalne materiały fotograficzne

W sklepie Foto4u odbitki zdjęć są wykonywane na najwyższej jakości papierach fotograficznych Standard - Fujicolor Crystal Archive i Premium - Fujicolor HD Supreme. Dzięki temu odbitki cyfrowe charakteryzują się zawsze wysokim nasyceniem kolorów oraz odpowiednim poziomem ostrości. Oznacza to, że zdjęcia są żywe, wyraźne i doskonale wyglądają po wydruku niezależnie od tego, czy chcesz je umieścić w ramce, albumie, a może podarować dziadkom lub bliskim przyjaciołom. Najwyższej jakości materiały to także gwarancja długowieczności - tanie zdjęcia mogą być perfekcyjnie wykonane.
Tanie wywoływanie zdjęć obejmuje dwa rodzaje papierów, które różnią się między sobą. Fujicolor Standard jest optymalną relacją jakości do ceny. Jeśli potrzebujesz czegoś więcej, wybierz Fujicolor HD Supreme, które nie tylko oddaje nasycenie, ale i czernie i szarości, ostrość, kontrast, a także jest grubszy, a więc bardziej trwały. Tanie zdjęcia do wywołania oznaczają jednak wybór podstawowego materiału, dlatego decyzja zawsze należy do ciebie.

Odbitki przez Internet - jakość pod kontrolą

Wszystkim, którzy chcieliby zamówić w naszym sklepie tanie odbitki, oferujemy także możliwość wyboru opcji zwanej Ręczną Korekcją Zdjęć. Każdy, kto z niej skorzysta, ma gwarancję, że przesłane fotografie będą dokładnie sprawdzane i poprawione przez grafika. Dzięki temu tanie odbitki będą się charakteryzować się poprawną kolorystyką i odpowiednią jasnością, bez konieczności obsługiwania kosztownych programów graficznych. Opcja ta podniesie nieznacznie koszt wywołania zdjęcia, ale efekt będzie bez porównania lepszy.

Najpiękniejsze chwile w życiu zawsze jak żywe

Zamiast trzymać fotografie w folderach i plikach, które przez pomyłkę mogą zostać usunięte, znacznie lepiej je wywołać, zwłaszcza że w sklepie Foto4u można zamówić odbitki cyfrowe w przystępnej cenie. Warto zapoznać się również z ofertą formatów XXL, które można zamówić na błyszczącym lub matowym papierze fotograficznym, bądź w formie fotoobrazu na płótnie.

Tanie wywoływanie zdjęć - jak wybrać format

Nie wiesz, jak wybrać tanie odbitki? Najpopularniejsze są formaty 10x13 i 10x15, idealne do albumów i do wielu ramek. Oczywiście możesz szukać czegoś innego, dlatego przygotowaliśmy dla ciebie także mniej popularne produkty. Najmniejsze odbitki zdjęć są dostępne w formacie 9x13, a największe aż w rozmiarze 30x45 cm. Dzięki temu stworzysz praktyczne mały plakat, którym ozdobisz ściany swojego domu. Tanie wywoływanie zdjęć ma ścisły związek z promocjami i ilością - wystarczy zobaczyć nasz cennik. Przy zamówieniu do 99 odbitek cena za jedną wynosi 0,39 zł, a przy ilości przekraczającej tysiąc, spada do 0,32 zł (format 10x13 i 10x15). Nawet jeśli nie wydaje się to dużym upustem sprawia, że stwierdzenie "wywoływanie zdjęć tanio" nabiera zupełnie nowego znaczenia.

Jeśli interesuje cię wywoływanie zdjęć online tanio, koniecznie złóż zamówienie w naszym fotolabie ? jedynie u nas możesz skorzystać z tysięcy punktów odbioru, wielu promocji i otrzymać zdjęcia bez wychodzenia z domu, będąc pewnym najwyższej jakości usługi.

Czy korzystają Państwo z programów do automatycznej korekty zdjęć?

Zdjęcia, które są ładowane do naszego kreatora zostaną wydrukowane 1:1. Korekta zdjęć jest dodatkową opcją, z której można skorzystać i jest zawsze wykonywana ręcznie przez profesjonalnego grafika. Podczas składania zamówienia można zaznaczyć chęć korekty lub z niej zrezygnować.

Jakiego formatu zdjęcia należy dostarczyć?

Akceptujemy zdjęcia w formacie JPG, PNG, GIF, BMP oraz TIFF.

Jakiego formatu zdjęcia należy dostarczyć?

Im wyższa rozdzielczość grafiki, tym lepszy wydruk, jakość odbitek. Dla najmniejszych odbitek 9x13 polecamy rozdzielczość minimum 1400x1050, a dla formatów 10x15 i 13x18 od 1600x1200. Im większy rozmiar zamawianych produktów, tym wyższa powinna być rozdzielczość pliku. Przykładowo przy odbitkach 30x45, wysoką jakość uzyskamy przy rozdzielczości 3100x2325. Polecamy sprawdzenie naszej pomocy o tym, jak przygotować zdjęcia przed złożeniem zamówienia, w której znajduje się szczegółowa grafika, która pozwoli uniknąć błędów. Uwaga ? sztuczne powiększenie zdjęcia nie poprawi jego rozdzielczości.

Czy można dostarczyć pliki w inny sposób?

Jeśli masz problem z załadowaniem plików do kreatora, można wysłać je do nas e-mailowo. Należy mieć na uwadze to, że wiele poczt ogranicza wysyłanie załączników do rozmiaru 20 lub 25 MB, dlatego warto skorzystać z tzw. chmur internetowych, które nie mają tak drastycznych ograniczeń. Warto skontaktować się z nami informując o przesłaniu zdjęć tą drogą, by ustalić szczegóły, aby nasi specjaliści mogli podjąć dalsze kroki.

Jaki rodzaj papieru do fotografii jest wykorzystywany?

Do wydruku odbitek używamy dwóch rodzajów papierów ? opcją bardziej przystępną cenowo są odbitki na papierze Fujicolor, które będą cechowały się wysokim nasyceniem kolorów, dobrym kontrastem, poprawnym oddaniem ostrości zdjęć. Odbitki na papierze Fujicolor HD Supreme to bardzo wysokie nasycenie kolorów, bardzo dobre oddanie czerni i szarości, wysoki kontrast odbitek, wysokie oddanie ostrości i do tego grubszy papier niż w opcji Standard. Niezależnie od rodzaju papieru, odbitki mogą być wykonane na papierze błyszczącym lub matowym.

Jakie rozmiary odbitek są dostępne?

Oferujemy odbitki od rozmiaru 9x13, przez dwa popularne rozmiary 10x13 i 10x15, aż do większych rozmiarów od 13x18, aż do 30x45. Na innej podstronie można także znaleźć odbitki kwadratowe i panoramiczne w rozmiarze od 10x10 do aż 30x90. Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.
Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki zdjęć online, Foto Prezenty, FotoPlakaty, FotoObrazy na płótnie, FotoObrazy na płótnie w ramach, Zdjęcia w ramach, Zdjęcia na Szkle Akrylowym, Zdjęcia na Piance PVC, Zdjęcia na Alu Dibond, Zdjęcia na biurko na akrylu. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywołanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2024 Foto4u. All rights reserved.