Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading

FotoPlakaty

Foto4U oferuje najwyższej jakości zdjęcia XXL. Format ten idealnie nadaje się do wydruku odbitek o wysokiej jakości oraz o dużej wartości sentymentalnej. Zdjęcia w formacie XXL można powiesić w dużej ramce na ścianie, dzięki czemu mogą pełnić funkcję dekoracyjną. To również świetna propozycja dla osób, które zajmują się fotografią zawodowo lub pół-amatorsko. Duże odbitki cyfrowe pozwalają na oddanie na fotografii wszystkich ważnych szczegółów, a także możemy na nich odwzorować oryginalne kolory.

formaty od 20x30 cm do 100x150 cm

więcej

formaty od 30x40 cm do 100x140 cm

więcej

formaty od 20x20 cm do 100x100 cm

więcej

formaty od 20x40 cm do 100x200 cm

więcej

od 20x60 cm do 100x300 cm (poziom/pion)

więcej

Jak złożyć zamówienie na odbitki XXL?

W serwisie Foto4U funkcjonuje bardzo prosty system składania zamówień na zdjęcia XXL. W pierwszej kolejności, każdy nowy użytkownik powinien założyć na naszej stronie bezpłatne konto, gdzie będzie mógł załadować swoje odbitki XXL. System pozwala również na wybranie parametrów takich jak rozmiar, jakość i typ papieru. W zależności od indywidualnych potrzeb klienta, zdjęcia w formacie XXL można również poddać ręcznej obróbce.

Zdjęcia format XXL - najlepsza jakość w optymalnej cenie

Oferujemy wykonanie dużych odbitek cyfrowych na dwa sposoby. Pierwszy, to Odbitki XXL w zakresie formatów od 20x30 cm do 30x90 cm na dwóch rodzajach papieru fotograficznego. Linia Standard odbitek zapewnia bardzo dobrą jakość finalnego obrazu, a jednocześnie nawet przy składaniu dużego zamówienia uzyskamy optymalną cenę. Odbitki XXL polecamy jednak wywoływać na papierze Kodak Premier Professional, który gwarantuje najlepsze parametry jakościowe takie jak: nasycenie kolorów, ostrość, kontrast czy balans czerni i bieli. Najlepsze efekty uzyskamy dla zdjęć XXL, które zostaną wywołane na papierze o fakturze błyszczącej. Drugim sposobem wykonania powiększeń ze zdjęć, to wydruk Zdjęć XXL na ploterze w formatach od 20x20 cm do 100x300 cm w jakości 2880x1440 dpi.

Duże odbitki cyfrowe na wyjątkowe okazje

Zdjęcia w formacie XXL w formie pięknego portretu idealnie nadają się jako prezent dla bliskiej osoby. Aby stworzyć taki upominek możemy wybrać jedno z najlepszych zdjęć z naszego domowego archiwum fotograficznego lub zorganizować ciekawie zaaranżowaną sesję zdjęciową. Zdjęcia XXL to również świetny sposób na zachowanie naszych najpiękniejszych wspomnień z życia: ważnych uroczystości czy niezapomnianych podróży.

Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2019 Foto4u. All rights reserved.


�adowanie danych...