Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading

FotoPlakaty

Plakaty na ścianę

Najpiękniejsze zdjęcia z wakacji, ze ślubu, z sesji zdjęciowych lub przedstawiające wasze cudowne przeżycia zasługują na najlepszą oprawę. Jeśli szukacie lżejszej formy niż FotoObraz, zobaczcie koniecznie naszą ofertę plakatów, które możecie powiesić w każdym miejscu w domu! Plakat na papierze fotograficznym to gwarancja wyrazistych, nasyconych kolorów, trwałość i twoja satysfakcja. Możesz wybrać wśród wielu formatów dostępnych w fotolabie lub złożyć zamówienie niestandardowe. Plakat ze zdjęcia to również doskonały pomysł na prezent dla ukochanej osoby! Wystarczy zamówić go u nas, oprawić w antyramę bądź w ramkę i okazać swoje uczucia.

do wyboru 100 milionów pięknych zdjęć

więcej

formaty od 20x30 cm do 100x150 cm

więcej

formaty od 30x40 cm do 100x140 cm

więcej

formaty od 20x20 cm do 100x100 cm

więcej

formaty od 20x40 cm do 100x200 cm

więcej

od 20x60 cm do 100x300 cm (poziom/pion)

więcej

Plakaty na zamówienie

Plakaty do wydruku mogą zawierać różne motywy - poprzez zdjęcia przedstawiające najbliższych, aż po piękne krajobrazy, zwierzęta oraz inne. Można również wybrać motyw uniwersalny, stawiając na zdjęcie z banku. Zastanawiasz się nad modną dekoracją ścienną, a nie jesteś przekonany do tradycyjnych odbitek? Plakat na zamówienie może również zawierać twój ulubiony motywujący cytat bądź grafikę, które będą dodawały ci energii każdego poranka i rozświetlały twój dzień!

Plakat na drzwi i na ścianę

Plakaty do druku powiesisz na wiele niesamowitych sposobów! Tradycyjnie można je przykleić do ściany za pomocą specjalnych płatków samoprzylepnych bądź za pomocą papierowych taśm, które będą świetnie wyglądały w pokoju dziecka. Wolicie bardziej klasyczne mocowanie? FotoPakat można umieścić w ramie, antyramie oraz w specjalnych listwach plakatowych, które zatrzaskują się na obu końcach arkusza. Na rynku można nawet znaleźć ramki OWZ, które posiadają gotowe uchwyty do zawieszenia. Nie podobają wam się plakaty na ścianach? Nasze wydruki mogą ozdobić lodówkę, szafę oraz inne meble. Świetnie prezentuje się również plakat na drzwi, który nada wnętrzu nowego, niesamowitego wyrazu.

Plakaty i zdjęcia XXL

Wszystkie plakaty, które można zamówić w naszym fotolabie są wykonywane profesjonalnie, przez doświadczonych specjalistów. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że wpływ na wydruk ma przede wszystkim jakość przesłanego zdjęcia. Zamówione zdjęcia w formacie XXL nazywane FotoPlakatami powinny być wysokiej rozdzielczości, w przystosowanej kolorystyce i odpowiednich wymiarach. Składając zamówienie można skorzystać z ręcznej korekty zdjęć oraz wybrać rodzaj papieru oraz jego wykończenie - błyszczące lub matowe. Wszystkie zamówione produkty będzie można odebrać w jednym z tysięcy punktów odbioru w całej Polsce.
Złóż zamówienie już dziś, zakładając darmowe konto na naszej stronie i ładując na nie swoje najlepsze zdjęcia, by w parę chwil cieszyć się nową dekoracją ścienną, od której szybko nie oderwiesz wzroku!

Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2019 Foto4u. All rights reserved.


�adowanie danych...