FotoPlakaty

Plakaty ze zdjęcia na zamówienie

Plakaty do wydruku mogą zawierać różne motywy - poprzez duże zdjęcia na ścianę przedstawiające najbliższych, aż po piękne krajobrazy, zwierzęta oraz inne. Można również wybrać motyw uniwersalny, stawiając na duże zdjęcia z banku. Zastanawiasz się nad modną dekoracją ścienną, a nie jesteś przekonany do tradycyjnych odbitek? Fotoplakat na zamówienie może również zawierać twój ulubiony motywujący cytat bądź grafikę, które będą dodawały ci energii każdego poranka i rozświetlały twój dzień! Gdzie umieścić plakat ze zdjęcia? Wybór należy do Ciebie. Wystarczy, że dobierzesz motyw do stylu wnętrza, a przekonasz się, że zdjęcia w dużym formacie mogą ubogacić każdą przestrzeń: kuchnię, salon, jadalnię, przedpokój, sypialnię czy pokój dziecka.

FotoPlakaty z bazy zdjęć Adobe

do wyboru 100 milionów pięknych zdjęć

więcej

FotoPlakaty prostokątne 2:3

formaty od 20x30 cm do 100x150 cm

więcej

FotoPlakaty prostokątne 3:4

formaty od 30x40 cm do 100x140 cm

więcej

FotoPlakaty kwadratowe

formaty od 20x20 cm do 100x100 cm

więcej

FotoPlakaty panoramiczne 2:1

formaty od 20x40 cm do 100x200 cm

więcej

FotoPlakaty panoramiczne 3:1

od 20x60 cm do 100x300 cm (poziom/pion)

więcej

Plakat na drzwi i na ścianę

Plakaty do druku powiesisz na wiele niesamowitych sposobów! Tradycyjnie możesz przykleić plakat ze zdjęcia do ściany za pomocą specjalnych płatków samoprzylepnych bądź za pomocą papierowych taśm, które będą świetnie wyglądały w pokoju dziecka. Wolicie bardziej klasyczne mocowanie? Fotoplakat można umieścić w ramie, antyramie oraz w specjalnych listwach plakatowych, które zatrzaskują się na obu końcach arkusza. Na rynku można nawet znaleźć ramki OWZ, które posiadają gotowe uchwyty do zawieszenia zdjęcia w dużym formacie. Możesz zdecydować się na jedno duże zdjęcie na ścianę lub kilka mniejszych i w ten sposób stworzyć kolaż na ścianie. Ulubione ujęcia z wakacji czy ważnych uroczystości będą piękną dekoracją, a jednocześnie wspaniałą formą uwiecznienia najpiękniejszych chwil życia.

Nie podobają wam się plakaty na ścianach? Nasze wydruki mogą ozdobić lodówkę, szafę oraz inne meble. Świetnie prezentuje się również plakat ze zdjęcia na drzwi, który nada wnętrzu nowego, niesamowitego wyrazu.

Plakaty i zdjęcia w dużym formacie

Wszystkie plakaty, które można zamówić w naszym fotolabie są wykonywane profesjonalnie, przez doświadczonych specjalistów. Należy jednak mieć na uwadze fakt, że wpływ na wydruk ma przede wszystkim jakość przesłanego zdjęcia. Jak zrobić plakat ze zdjęcia? Zamówione duże zdjęcia na ścianę, nazywane FotoPlakatami, powinny być wysokiej rozdzielczości, w przystosowanej kolorystyce i odpowiednich wymiarach. Składając zamówienie na zdjęcia duży format, można skorzystać z ręcznej korekty zdjęć oraz wybrać rodzaj papieru oraz jego wykończenie - błyszczące lub matowe. Wszystkie zamówione zdjęcia w dużym formacie będzie można odebrać w jednym z tysięcy punktów odbioru w całej Polsce.

Fotoplakat formą prezentu dla najbliższych

Jeśli masz dylemat, co kupić najbliższym z okazji urodzin, imienin czy pod choinkę, to koniecznie rozważ wywołanie dużego zdjęcia na ścianę lub zamówienie plakatu ze zdjęcia. Wybierz kadr, który jest bliski sercu osobie, którą chcesz obdarować i wygodnie złóż zamówienie online, siedząc we własnym domu. Z pewnością taka dekoracja sprawi przyjemność bliskim. Plakat ze zdjęcia jest bardzo oryginalnym podarunkiem i z pewnością zostanie bardziej doceniony niż kosmetyki z drogerii czy słodycze z supermarketu. Co ważne, zdjęcia w dużym formacie są dostępne w bardzo przystępnych cenach, więc unikniesz wydawania na prezenty dużych sum pieniędzy, a jednocześnie pokażesz swoją kreatywność.

Złóż zamówienie na plakat ze zdjęcia już dziś, zakładając darmowe konto na naszej stronie i ładując na nie swoje najlepsze duże zdjęcia, by w parę chwil cieszyć się nową dekoracją ścienną, od której szybko nie oderwiesz wzroku! Z pewnością zdjęcia w dużym formacie przykują uwagę odwiedzających Cię osób, a dzięki dobrze dobranemu motywowi stworzysz odpowiedni klimat we wnętrzu.

Na jakim podłożu są drukowane FotoPlakaty?

FotoPlakat jest drukowany na wysokiej jakości matowym lub błyszczącym papierze fotograficznym o gramaturze 280 g/m2 w poziomie lub pionie zgodnie z zamówieniem. Stosujemy wysokiej jakości tusze Epson, a dzięki technologii druku dziesięcioma kolorami, uzyskujemy wierne odwzorowanie barw.

Jaka powinna być minimalna rozdzielczość pliku pod wydruk?

Jeśli chcesz uzyskać jak najlepszą jakość wydruku, przygotuj pliki w dużym rozmiarze. Każdy z naszych produktów posiada w szczegółach podaną minimalną rozdzielczość ? np. FotoPlakat 60x80 cm wymaga zdjęcia lub grafiki w rozmiarze 1740x2320 px, choć sam wydruk ma rozdzielczość 2880x1440 dpi. Jeśli chcesz być pewny, zawsze sprawdź sugestie lub skontaktuj się bezpośrednio z naszym biurem. Zalecamy, by przesłane pliki charakteryzowały się rozdzielczością 300 dpi dla uzyskania najlepszych efektów.

Jakie rozszerzenie powinna mieć grafika na FotoPlakat?

Grafiki, które można przesłać na nasz serwer powinny posiadać rozszerzenie jpg, jpeg, gif, png, bmp, tif, tiff. Jeśli chcesz przesłać np. pdf lub format wektorowy, wymagany będzie uprzedni kontakt z naszym biurem obsługi klienta i przekazanie plików za pośrednictwem drogi mailowej.

Czy FotoPlakaty są dostępne od razu z ramką?

Zamówione plakaty są wydrukiem, dlatego zamówienie nie posiada żadnych dodatkowych ram, antyram oraz innych dodatków. Są one od razu gotowe do zawieszenia w każdej nowoczesnej aranżacji lub można do nich dokupić ramy.

Czy można wydrukować FotoPlakat z własnych zdjęć?

FotoPlakat może zostać wydrukowany zarówno ze zdjęć z płatnego lub darmowego banku, jak i własnych zasobów. Warto jednak przygotować plik o wysokiej rozdzielczości, o odpowiednim balansie bieli, przestrzeni kolorystycznej, kompozycji i innych cechach, by zdobił ściany mieszkań, domów i biur. Jeśli chcesz stworzyć swój własny plakat składający się np. z napisów, możesz wykorzystać darmowe programy graficzne dostępne w sieci.

Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2023 Foto4u. All rights reserved.