FotoObrazy na Szkle Akrylowym

FotoObrazy na Szkle Akrylowym

Obrazy z Twojego zdjęcia wydrukowane na Akrylowym Szkle

Obrazy na Szkle Akrylowym to zdjęcia drukowane bezpośrednio na pleksi czyli akrylu - "lekkim szkle" o grubości 5 mm. Wysokiej jakości wydruk na szkle akrylowym od spodniej strony daje wyjątkowy efekt trójwymiarowy. Dzięki temu uzyskujemy wysokie nasycenie kolorów, podwyższony kontrast, przy jednoczesnej lekkości wykonanego Foto Obrazu na akrylu.

Zdjęcia na Szkle Akrylowym

Druk bezpośredni od spodu na szkle akrylowym o grubości 5 mm. Formaty od 21x30 do 60x90 cm Produkty posiadają mocowania i są gotowe do zawieszenia na ścianie.

dostępne formaty

FotoObrazy Gallery Print

Gallery Print to wydruk na 5 mm szkle akrylowym od spodniej strony z usztywnieniem ALU 3 mm. Formaty od 21x30 do 60x90 cm Produkty posiadają mocowania i są gotowe do powieszenia.

dostępne formaty

FotoObraz na Szkle Akrylowym - szczegóły produktów

FotoObraz na szkle akrylowym, czyli na pleksi, to rodzaj reprodukcji zdjęcia, które jest nanoszone na panel szklany wykonany z tworzywa sztucznego zwanego pleksiglasem. Proces drukowania na pleksi polega na bezpośrednim druku tuszem UV na powierzchni akrylu, co pozwala uzyskać wysoką jakość i trwałość obrazu. Drukowanie na pleksi daje efekt trójwymiarowy i głębię, ponieważ warstwa szkła zadrukowana jest od spodu, co pozwala na odbicie światła i uzyskanie wrażenia głębi obrazu. Dzięki temu obraz na pleksie ma wyjątkowy wygląd i może być atrakcyjnym elementem dekoracyjnym w domu, biurze czy innym wnętrzu. Dodatkowo, pleksi charakteryzuje się dużą trwałością, odpornością na zarysowania i uszkodzenia, co sprawia, że fotoobrazy na szkle akrylowym są bardziej odporne na uszkodzenia niż tradycyjne wydruki na papierze. Szkło akrylowe jest również lekkie i łatwe w montażu, co ułatwia zawieszenie zdjęcia na ścianie.

FotoObraz na Akrylu - opcje wykonania

Wydruki na Szkle Akrylowym wykonujemy w wersji standardowej, czyli jako wydruk na pleksi 5 mm oraz w opcji 'Gallery Print' czyli z usztywnieniem od spodu 3 mm Aluminiową płytą Dibond. Obie wersje produktów posiadają standardowe mocowania na dwóch solidnych zawieszkach metalowych. Istnieje także możliwość zamówienia obrazów z mocowaniem połączonym z usztywniającą ramą aluminiową, zamontowaną od tyłu produktu, dzięki której foto obraz wisi równolegle do płaszczyzny ściany na całej powierzchni z dystansem około 1 cm od ściany.

Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki zdjęć online, Foto Prezenty, FotoPlakaty, FotoObrazy na płótnie, FotoObrazy na płótnie w ramach, Zdjęcia w ramach, Zdjęcia na Szkle Akrylowym, Zdjęcia na Piance PVC, Zdjęcia na Alu Dibond, Zdjęcia na biurko na akrylu. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2024 Foto4u. All rights reserved.