Wywoływanie zdjęć przez internet

Drewniane pudełko na zdjęcia lub EKO tekturowe pudełko na odbitki

Lubisz zachowywać porządek wśród swoich zdjęć lub szukasz ciekawego pomysłu na ich przechowywanie? Zdecydowanie wolisz wydrukowane odbitki niż fotografie w pamięci urządzeń? Opakowania fotograficzne wykonane z wysokiej jakości drewna sosnowego lub EKO-tektury będą idealnym rozwiązaniem! Dzięki nim przechowasz wszystkie swoje zdjęcia z podróży, z ważnych uroczystości, dokumentujące dorastanie dziecka czy inne ważne okazje.

Zachwycą się nim również wszyscy zwolennicy ekologicznych, naturalnych produktów, które można ozdobić wedle własnych upodobań. Twoje nowe pudełko na zdjęcia będzie pomagało skatalogować odbitki bez konieczności zaglądania do środka, na wieczku umieścimy wybraną fotografię, która od razu podpowie ci, jaka jest zawartość. Wydruk wybranego zdjęcia do twojego pudełka na zdjęcia wykonujemy w wysokiej rozdzielczoœci, na sztywnym podłożu.

Kartonowe pudełko EKO ze zdjęciem na odbitki 10x15

Kartonowe pudełko EKO ze zdjęciem na odbitki 10x15
26,00 18,50

 

Kartonowe pudełko na odbitki może pomieścić do 200 zdjęć 10x15 cm. Wykonane jest ze zdobnie tłoczonego kartonu. Posiada wieczko, w okienku którego nadrukowane jest wybrane przez Ciebie zdjęcie.

Wewnątrz pudełka umieszczona jest jasnobrązowa, atłasowa tasiemka, która ułatwia wyjmowanie zdjęć.

Zewnętrzne wymiary pudełka to 18 cm x 11 cm, a jego wysokość to 6 cm.

Staranne wykonane opakowania fotograficzne

Nasze pudełko z okienkiem jest starannie wykonane, dając ci niebywały komfort korzystania z niego i ochrony twoich odbitek przed promieniowaniem UV czy innymi szkodliwymi czynnikami takimi jak wilgoć czy osiadający kurz. Opakowania na zdjęcia pozwolą ci na przechowywanie aż do 200 fotografii w najpopularniejszym rozmiarze 10x15 cm. Jeśli nie jesteś pewny, czy twoje fotografie zmieszczą się w środku, zmierz je i porównaj z wymiarami: 18x12,5 cm, wysokość 6,5 cm (zewnętrzne). Nasze ozdobne pudełko na zdjęcia zachwyci cię również wnętrzem – biała atłasowa tasiemka w pudełku drewnianym lub jasnobrązowa - w tekturowym ułatwi wyjmowanie odbitek zawsze wtedy, gdy zechcesz przypomnieć sobie najpiękniejsze chwile.

Eleganckie pudełko na zdjęcia na prezent

Te eleganckie pudełka na zdjęcia będą również świetnym prezentem z okazji urodzin, rocznicy, a także komunii czy ślubu. Jeśli chcesz zobaczyć szeroki uśmiech na twarzy najbliższych, zamów odbitki, a następnie zapakuj je do naszego opakowania. Ozdobne pudełka na zdjęcia możesz również ozdobić techniką scrapbookingu, tworząc bardzo osobisty i jedyny w swoim rodzaju drobiazg. Zamień je w małe eleganckie opakowanie lub dodaj na nim szalone naklejki, podarowując je dziecku z okazji ukończenia szkoły czy urodzin. Pudełka na zdjęcia ślubne mogą być również sposobem obdarowania swoich najbliższych waszymi fotografiami z tego wyjątkowego dnia, które ponownie zabiorą wszystkich gości do kościoła i na salę weselną.

Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2023 Foto4u. All rights reserved.