Tryptyki z zdjęć

Nowoczesne tryptyki na ścianę - ciekawy pomysł na aranżację wnętrz

Tryptyki wyróżniają się wysoką jakością. To nowoczesne obrazy składające się z trzech części. Są odporne na promienie UV. Pod ich wpływem nie żółkną, ani nie blakną. Są ponadczasowe i uniwersalne. Sprawdzą się doskonale w kuchni, jadalni, gabinecie, salonie, czy sypialni. Drukowane są na wytrzymałym płótnie. Wspaniale wypełnią puste ściany i ożywią całe pomieszczenie. Tryptyki do salonu sprawią, że stanie się on bardziej nowoczesny i klimatyczny. Dzięki takiej dekoracji pokój dziecięcy będzie bardziej kolorowy i radosny. Z kolei tryptyki do sypialni wprowadzą nastrojową i przytulną atmosferę. Pozwolą zrelaksować i wyciszyć się przed snem. Wybór jest ogromny. Jeśli jednak nie znalazłeś niczego odpowiedniego, zawsze możesz zdecydować się na tryptyki na zamówienie i przesłać swoje zdjęcie.

Tryptyki o równych elementach

Trzy równe elementy, od 60x20 cm

więcej

Tryptyki o różnych elementach

Trzy różne elementy, od 60x60 cm

więcej

Funkcjonalne i dekoracyjne tryptyki na ścianę

Obrazy nowoczesne tryptyki są nie tylko eleganckie, ale też praktyczne. W każdej chwili możesz je spokojnie zmienić lub przenieść na inną ścianę. Tryptyki ze zdjęć cieszą się coraz większą popularnością. Wyróżniają się wyjątkową głębią kolorów. Wyglądają oryginalnie i ciekawie. Zachwycą zarówno domowników, jak i gości. Kolekcja jest szeroka i zróżnicowana. Znajdziesz w niej m.in. wiejskie krajobrazy, panoramy miast, motywy kwiatowe. Mogą przedstawiać tropikalne plaże lub malowniczą, górską okolicę. Proponujemy też tryptyki na płótnie z majestatycznymi budowlami, nowojorskimi drapaczami chmur lub klimatycznymi, paryskimi uliczkami. Mogą zachęcić do podróży w najdalsze zakątki świata. Tryptyk obraz z różami, storczykami lub tulipany to oryginalny pomysł na prezent. Jest piękny i elegancki.

Tryptyki - szybki i łatwy sposób na metamorfozę wnętrza

Bez względu na to, czy chcesz umieścić obraz tryptyk w kuchni, salonie, czy sypialni, nasza bogata kolekcja z pewnością Ci się spodoba. Obrazy tryptyki występują w różnych kategoriach tematycznych. Tryptyki na ścianę mogą być związane z Twoimi zainteresowaniami lub ulubionym motywem. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z naszą ofertą!

Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy KODAK.
Copyright © 2009-2021 Foto4u. All rights reserved.