Wywoływanie zdjęć online

1
Zarejestruj się na www.foto4u.pl
Rejestracja zajmie Ci jedynie 30 sekund. Uzyskasz własne konto w naszym serwisie wywoływania odbitek.
2
Prześlij zdjęcia
Stwórz album na swoim koncie! Łatwo i szybko prześlesz do niego zdjęcia które planujesz wywołać.
3
Złóż zamówienie
Spośród zdjęć ze swojego albumu wybierz te, ktore chcesz wywołać, wybierz ich format oraz rodzaj papieru i wyślij zamówienie!

Zdjęcia online do albumu i do ramki

Masz piękne zdjęcia z wakacji, z urlopu lub ze wspólnego czasu spędzonego z najbliższymi? Szukasz miejsca, w którym wywoływanie zdjęć online jest szybkie, bezproblemowe i co ważne, niedrogie? Korzystanie z serwisu Foto4u to bardzo wygodny sposób na zamówienie odbitek nawet do domu! Nie musisz chodzić do fotografa ani szukać najlepszych serwisów, gdyż właśnie go znalazłeś.

W fotolabie cyfrowym Foto4U można zamówić zdjęcia online w wielu różnych formatach i na odmiennych papierach fotograficznych, które sprawią, że album ze zdjęciami będzie wyglądał niesamowicie. Niezależnie od tego, czy korzystasz z gotowych rozwiązań, czy lubisz tworzyć albumy własnoręcznie, tylko wysokiej jakości zdjęcia online nadadzą im wyjątkowości. Wywołujemy zdjęcia online począwszy od formatu 9x13 cm, poprzez najpopularniejsze odbitki o wielkości 10x15 cm, aż do formatu panoramicznego 30x90 cm. Większe foto online to również nie problem - można je zamówić tutaj: formaty XXL odbitek.

Najłatwiejsze wywoływanie foto online

Dzięki naszemu serwisowi wywoływanie foto online nigdy nie było tak intuicyjne! Aby dokonać zamówienia, wystarczy zarejestrować się w 30 sekund na stronie używając jedynie swojego adresu e-mail i hasła, a następnie przesłać ulubione zdjęcia do swojego albumu. W kolejnym kroku prowadzącym do wywołania zdjęć online wybieramy format odbitek i rodzaj papieru. Gdy będziemy pewni naszych decyzji, możemy sfinalizować zamówienie. Po jego wysłaniu do nas i zapłacie, od razu podejmujemy jego realizację.

W serwisie Foto4u oferujemy wywołanie zdjęć online w linii Standard oraz Premium. Ta druga daje bardzo wysokie nasycenie kolorów zdjęć, doskonałe oddanie czerni i szarości oraz wysoki kontrast odbitek. W czasie składania zamówienia na wywołanie foto online, można również wybrać tzw. Ręczną Korekcję Zdjęć, uzyskując tym samym gwarancję, że wszystkie fotografie będą wcześniej sprawdzone i ręcznie skorygowane przez profesjonalnego grafika. Od teraz nie będziesz musiał się martwić tym, że część zdjęć nie jest równo naświetlona, różni się kolorystyką czy jasnością. Jesteśmy po to, by twoje zdjęcia online wyglądały zawsze wspaniale w albumie czy w formie dekoracji ściennej!

Wywołanie foto online do domu i do pracy

Martwisz się tym, że nie masz czasu odebrać swojego zamówienia lub nie będzie cię w domu, kiedy przyjedzie kurier? Wywołanie zdjęć online w serwisie Foto4U daje możliwość dostarczenia fotografii wprost do domu, do pracy lub do jednego z wielu Punktów Odbioru w całej Polsce. Zawsze dbamy o to, by nasza oferta na wywoływanie foto online była konkurencyjna - najtańsze odbitki w Internecie, przy zastosowaniu papieru i chemii pochodzących od najlepszych firm. Tym samym gwarantujemy wysoką jakość wywoływanych zdjęć i ich wieloletnią trwałość oraz szybką dostawę tam, gdzie tego potrzebujesz.

Zobacz nasz cennik zdjęć i nasze aktualne promocje.

Na czym polega drukowanie zdjęć online?

Zdjęcia nie są fizycznie drukowane online - z pomocą Internetu można zamówić odbitki drukowane stacjonarnie w naszym fotolabie, dzięki czemu zmniejszysz wydatki w porównaniu z usługami stacjonarnymi. Odbitki zdjęć online dotrą pod wskazany adres i będą to fizyczne wydruki.

Wywoływanie zdjęć online - jak przesłać pliki?

Należy utworzyć konto w naszym serwisie, zarejestrować się, podać dane niezbędne do realizacji zamówienia. Następnie klient tworzy nowy Album, nadaje mu nazwę i wybiera opcję ?Wybierz zdjęcia do albumu?. Gdy Albumy są gotowe, należy wykorzystać je podczas zamawiania odbitek, po prostu zaznaczając wybrane pliki lub korzystając z opcji ?zaznacz wszystkie?. Przesłane do Albumów fotografie są przechowywane na naszym serwerze przez 14 dni od daty ostatniej modyfikacji.

Czy odbitki zdjęć online powinny mieć konkretną rozdzielczość lub format?

Nasz fotolab akceptuje pliki w formacie JPG, PNG lub BMP, dlatego jeśli dysponujesz fotografią o innym rozszerzeniu, polecamy skorzystanie z zewnętrznych, darmowych konwertorów. Maksymalna wielkość pliku, jaki można przesłać, wynosi 128 MB - jednorazowo można załadować do 800 MB. Jeśli chcesz załadować nawet kilka tysięcy zdjęć, wystarczy powtórzyć czynności. Rozdzielczość odbitki powinna wynosić ok. 300 DPI (im wyższa tym lepiej), a jej konkretna wielkość w px jest zależna od zamawianego formatu. Przykładowo zdjęcie 10x15 powinno mieć minimum 1400x1050 px, a 13x18 już od 1600x1200 wzwyż. Zachęcamy do skorzystania z pomocy, w której można znaleźć wskazówki wizualne.

Wywołanie zdjęć online - o czym warto pamiętać?

Jeśli masz przygotowany format i rozdzielczość plików, dokładnie zastanów się nad wyborem papieru fotograficznego. Jest dostępny w dwóch poziomach jakości, by spełnić wymagania różnych klientów. Istotny jest także końcowy efekt - mat lub połysk. Proponujemy usługę Ręcznej Korekty Zdjęć, z której warto skorzystać, jeśli fotografie nie są perfekcyjne i powinny zostać poprawione przez profesjonalnego grafika.

Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki cyfrowe zdjęć, Foto Prezenty, Zdjęcia XXL, FotoObrazy na płótnie i Kalendarze. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Wrocław, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Poznań, Łódź, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2023 Foto4u. All rights reserved.