Powiększenia 20x36, 30x60, 30x90

Panoramiczny format odbitek - Powiększenia 20x36, 30x60, 30x90
Wywoływanie odbitek panoramicznych oferujemy również w powiększeniach o rozmiarze 20x36 cm, 30x60 cm, a także 30x90 cm. Nie są to jednak formaty przeznaczone tylko dla profesjonalnych fotografów. Każdy fotograf-amator ma w swojej kolekcji pliki źródłowe w dobrej jakości, które nadają się na artystyczne zdjęcia panoramiczne. W zależności od wybranego formatu możemy uzyskać dla naszych zdjęć proporcje boków: 9:16 (dla formatu 20x36) 1:2 (dla formatu 30x60) albo 1:3 (dla formatu 30x90). W Foto4u oferujemy również wywołanie odbitek w dużych rozmiarach w wielu różnych ciekawych formach, takich jak zdjęcia XXL oraz obrazy ze zdjęcia na płótnie.

Wywoływanie zdjęć online w linii Standard

Wywołanie w linii Standard
Jeżeli będziesz usatysfakcjonowany wywoływaniem odbitek w formatach 20x36, 30x60, 30x90 w dobrej jakości i w przystępnej cenie, to idealnym rozwiązaniem będzie dla ciebie linia papieru Standard. Dzięki linii Standard zdjęcia charakteryzują się odpowiednim nasyceniem kolorów, kontrastem i ostrością. W naszym fotolabie internetowym, wywoływanie odbitek o rozmiarze 20x36, 30x60, 30x90 na papierze standardowym ma bardzo konkurencyjne ceny:
Ceny formatu 20x36
Ceny formatu 30x60
Ceny formatu 30x90

Wywoływanie zdjęć online w linii Premium Fujicolor HD Supreme

Wywołanie w linii Prestige
Natomiast papier fotograficzny z linii Premium gwarantuje, że wywoływanie odbitek w formatach 20x36, 30x60, 30x90 będzie charakteryzowało się najwyższą jakością parametrów takich jak: nasycenie kolorów, kontrast, ostrość oraz balans czerni i szarości.
W wersji Premium wydruk odbitek ma następujące ceny:
Ceny formatu 20x36
Ceny formatu 30x60
Ceny formatu 30x90

Wolisz odbitki Matowe czy Błyszczące?

Matowe
Błyszczące
Dodatkowo przy składaniu zamówienia na wywoływanie odbitek o rozmiarze 20x36, 30x60, 30x90 można wybrać dodatkowy typ papieru fotograficznego. Papier błyszczący gwarantuje najwyższą jakość. Natomiast wydruk odbitek na papierze matowym skutecznie zapobiega powstawaniu odbić światła i pozostawaniu odcisków palców po kontakcie z dłonią.

Sposoby kadrowania

Zdjęcia wykonywane za pomocą aparatów cyfrowych charakteryzują się proporcjami 3:2 lub 4:3. Jest to ważna informacja, którą powinniśmy znać w czasie zamawiania odbitek o określonym formacie. Jeśli proporcje wybrane w ustawieniach aparatu nie będą zgadzały się z proporcjami odbitek, fotografia będzie musiała zostać przez nas skadrowana. Oto dostępne sposoby kadrowania zdjęć:
 • 1.    

  FIT - wpasowanie zdjęcia

  Zdjęcie zostaje wpasowane do formatu w taki sposób, by obraz mieścił się w kadrze, pozostawiając z boków białe paski. FIT warto wybrać wtedy, gdy ważne są górne lub dolne części zdjęcia, które nie mogą zostać przycięte.
 • 2.    

  FILL - nałożenie zdjęcia

  Zdjęcie zostaje wpasowane do formatu w taki sposób, że jego górna i dolna część zostaje nieco przycięta. FILL warto wybrać wtedy, gdy zależy nam na zadruku całego formatu odbitki oraz gdy najważniejsze elementy fotografii znajdują się na środku.
 • 3.    

  FILL z ramką

  Zdjęcie zostaje wpasowane do formatu w taki sposób, że jego elementy nie są przycinane, a wokoło powstaje biała ramka o grubości 5 mm. FILL z ramką warto wybrać wtedy, gdy chcemy zachować cały kadr i zależy nam na dodatkowych efektach wizualnych. Pamiętajmy o tym, że ze względów technicznych zdjęcia są zawsze przycinane ok. 1,5 mm na obwodzie (dotyczy wszystkich sposobów kadrowania).
Sposoby kadrowania
W większości aparatów cyfrowych można samodzielnie ustawić proporcje boków w menu. Jeśli nie jest to możliwe, powinniśmy spróbować ustalić zależność między wielkością zdjęcia, a jego proporcjami. Przykładowo fotografia o rozmiarze 1600x2000 px oznacza format 4:3. By obliczyć proporcje boków dla dowolnych wymiarów należy podzielić długość przez szerokość zdjęcia. Wynik dzielenia zbliżony do 1,5 oznacza format 3:2, a do 1,3 format 4:3.
Najpopularniejsze formaty odbitek dostępne w fotolabie Foto4U i proporcje boków:
Jeśli zamówimy jeden z niestandardowych rozmiarów odbitek np. format kwadratowy czy panoramiczny, musimy wybrać jeden ze sposobów kadrowania. Podejmując decyzję odnośnie formatu pamiętajmy o tym, że albumy i ramki na zdjęcia dostępne w sklepach są dostosowane do proporcji 2:3 lub 4:3 - przed złożeniem zamówienia upewnijmy się, że wszystko będzie do siebie pasowało.
Graficy pracujący w laboratorium Foto4U za każdym razem dokładnie oceniają plik i dopasowują go do wybranego, w czasie składania zamówienia odbitek, sposobu kadrowania. Jeśli wolą Państwo samodzielnie wykadrować zdjęcia przed złożeniem zamówienia w fotolabie Foto4U, polecamy skorzystanie z darmowych programów dostępnych w Internecie.
Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki zdjęć online, Foto Prezenty, FotoPlakaty, FotoObrazy na płótnie, FotoObrazy na płótnie w ramach, Zdjęcia w ramach, Zdjęcia na Szkle Akrylowym, Zdjęcia na Piance PVC, Zdjęcia na Alu Dibond, Zdjęcia na biurko na akrylu. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2024 Foto4u. All rights reserved.