Powiększenia 20x30, 30x40, 30x45

Standardowy format odbitek - Powiększenia 20x30, 30x40, 30x45
Oferujemy wywoływanie odbitek w powiększeniach o rozmiarze 20x30cm, 30x40cm oraz 30x45 nie tylko dla fotografów, którzy zajmują się robieniem zdjęć profesjonalnie. Każdy z nas ma w swoich archiwach pliki źródłowe w doskonałej jakości, które chcielibyśmy wywołać w formie odbitki, a następnie umieścić w domowej galerii zdjęć w reprezentatywnym miejscu. W zależności od rozmiaru możemy uzyskać proporcje boków: 2:3 (dla formatów 20x30 i 30x45) albo 3:4 (dla rozmiaru 30x40). Wywołanie zdjęć w dużych rozmiarach jest również możliwe w innych ciekawych formach, takich jak zdjęcia XXl oraz FotoObrazy na płótnie.

Wywoływanie zdjęć online w linii Standard

Wywołanie w linii Standard
Jeśli zadowolą cię odbitki w jakości, która zapewnia dobre parametry takie jak: nasycenie kolorów, kontrast oraz ostrość, a jednocześnie szukasz usługi, która ma przystępną cenę, to polecamy wywołanie zdjęć na papierze w linii Standard. W Foto4u, wywoływanie odbitek w formatach 20x30, 30x40 i 30x45 na papierze standardowym ma niezwykle atrakcyjne ceny:
Ceny formatu 20x30
 • Zamówienie od 500 zdjęć - 1,88 zł
 • Zamówienie 300 - 499 zdjęć - 1,89 zł
 • Zamówienie 200 - 299 zdjęć - 1,93 zł
 • Zamówienie 100 - 199 zdjęć - 1,95 zł
 • Zamówienie 10 - 99 zdjęć - 1,97 zł
 • Zamówienie do 9 zdjęć - 1,98 zł
Ceny formatu 30x40
Ceny formatu 30x45

Wywoływanie zdjęć online w linii Premium Fujicolor HD Supreme

Wywołanie w linii Prestige
Z kolei jeśli zależy nam na najwyższej jakości odbitki, to zalecamy wybrać opcję papieru fotograficznego z linii Premium. Wywoływanie odbitek Premium gwarantuje najlepsze parametry: perfekcyjne nasycenie kolorów, kontrast, ostrość oraz balans czerni i szarości.
W wersji Premium wywołanie zdjęć ma następujące ceny:
Ceny formatu 20x30
 • Zamówienie od 1000 zdjęć - 3,78 zł
 • Zamówienie 500 - 999 zdjęć - 3,79 zł
 • Zamówienie 300 - 499 zdjęć - 3,83 zł
 • Zamówienie 200 - 299 zdjęć - 3,85 zł
 • Zamówienie 100 - 199 zdjęć - 3,86 zł
 • Zamówienie do 99 zdjęć - 3,88 zł
Ceny formatu 30x40
Ceny formatu 30x45

Wolisz odbitki Matowe czy Błyszczące?

Matowe
Błyszczące
Składając zamówienie na wywołanie odbitek w Foto4u możliwy jest również wybór papieru błyszczącego lub matowego. Aby otrzymać najwyższą jakość odbitki warto skorzystać z wersji błyszczącej i wybrać pliki źródłowe w rozdzielczości 2395 x 3508 pikseli. Natomiast jeśli chcemy, aby nasze zdjęcia nie miały odbić świetlnych i nie pozostawały na nich odciski palców, to sugerujemy wybrać wywoływanie odbitki na papierze matowym.

Sposoby kadrowania

Zdjęcia wykonywane za pomocą aparatów cyfrowych charakteryzują się proporcjami 3:2 lub 4:3. Jest to ważna informacja, którą powinniśmy znać w czasie zamawiania odbitek o określonym formacie. Jeśli proporcje wybrane w ustawieniach aparatu nie będą zgadzały się z proporcjami odbitek, fotografia będzie musiała zostać przez nas skadrowana. Oto dostępne sposoby kadrowania zdjęć:
 • 1.    

  FIT - wpasowanie zdjęcia

  Zdjęcie zostaje wpasowane do formatu w taki sposób, by obraz mieścił się w kadrze, pozostawiając z boków białe paski. FIT warto wybrać wtedy, gdy ważne są górne lub dolne części zdjęcia, które nie mogą zostać przycięte.
 • 2.    

  FILL - nałożenie zdjęcia

  Zdjęcie zostaje wpasowane do formatu w taki sposób, że jego górna i dolna część zostaje nieco przycięta. FILL warto wybrać wtedy, gdy zależy nam na zadruku całego formatu odbitki oraz gdy najważniejsze elementy fotografii znajdują się na środku.
 • 3.    

  FILL z ramką

  Zdjęcie zostaje wpasowane do formatu w taki sposób, że jego elementy nie są przycinane, a wokoło powstaje biała ramka o grubości 5 mm. FILL z ramką warto wybrać wtedy, gdy chcemy zachować cały kadr i zależy nam na dodatkowych efektach wizualnych. Pamiętajmy o tym, że ze względów technicznych zdjęcia są zawsze przycinane ok. 1,5 mm na obwodzie (dotyczy wszystkich sposobów kadrowania).
Sposoby kadrowania
W większości aparatów cyfrowych można samodzielnie ustawić proporcje boków w menu. Jeśli nie jest to możliwe, powinniśmy spróbować ustalić zależność między wielkością zdjęcia, a jego proporcjami. Przykładowo fotografia o rozmiarze 1600x2000 px oznacza format 4:3. By obliczyć proporcje boków dla dowolnych wymiarów należy podzielić długość przez szerokość zdjęcia. Wynik dzielenia zbliżony do 1,5 oznacza format 3:2, a do 1,3 format 4:3.
Najpopularniejsze formaty odbitek dostępne w fotolabie Foto4U i proporcje boków:
Jeśli zamówimy jeden z niestandardowych rozmiarów odbitek np. format kwadratowy czy panoramiczny, musimy wybrać jeden ze sposobów kadrowania. Podejmując decyzję odnośnie formatu pamiętajmy o tym, że albumy i ramki na zdjęcia dostępne w sklepach są dostosowane do proporcji 2:3 lub 4:3 - przed złożeniem zamówienia upewnijmy się, że wszystko będzie do siebie pasowało.
Graficy pracujący w laboratorium Foto4U za każdym razem dokładnie oceniają plik i dopasowują go do wybranego, w czasie składania zamówienia odbitek, sposobu kadrowania. Jeśli wolą Państwo samodzielnie wykadrować zdjęcia przed złożeniem zamówienia w fotolabie Foto4U, polecamy skorzystanie z darmowych programów dostępnych w Internecie.
Trwa przeliczanie zamówienia...

Loading
Cennik
Odbitki, Zdjęcia XXL,
FotoObrazy, FotoPrezenty,
Kalendarze...
Punkty Odbioru
Jedynie u nas tysiące
Punktów Odbioru w całej Polsce.
Wywoływanie zdjęć
Foto4u.pl to wywołanie odbitek ze zdjęć najtaniej w Internecie.
Promocje
Teraz odbitki zamówisz taniej do
Firma Foto4u wykona dla Ciebie najlepsze odbitki zdjęć online, Foto Prezenty, FotoPlakaty, FotoObrazy na płótnie, FotoObrazy na płótnie w ramach, Zdjęcia w ramach, Zdjęcia na Szkle Akrylowym, Zdjęcia na Piance PVC, Zdjęcia na Alu Dibond, Zdjęcia na biurko na akrylu. Zamówione przez Internet produkty dostarczamy w 24h do kilku tysięcy Punktów Odbioru w Polsce, m.in:
Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice, Szczecin.
Dążymy do tego aby wykonywane przez nas fotousługi były w pełni dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.
Wywoływanie zdjęć odbywa się z wykorzystaniem materiałów firmy Fujifilm.
Copyright © 2009-2024 Foto4u. All rights reserved.